Paskelbę apie rekordinius užmojus, „Pink Run su BENU“ skaičiuoja rezultatus: ar pavyko surinkti 10 000 Eur paramos?

Jubiliejinio, dešimtą kartą Kaune organizuoto paramos bėgimo krūties vėžiu sergančioms moterims paremti „Pink Run su BENU“ organizatoriai buvo paskelbę ambicingą tikslą: surinkti rekordinę paramos sumą – 10 tūkstančių eurų. Susumavę rezultatus ir apdovanoję geriausius bėgikus, organizatoriai pateikė ir surinktos paramos skaičius: 8,3 tūkstančius eurų suaukojo bėgimo dalyviai, o likusią trūkstamą paramos dalį paaukojo AB „Agathum“ – kad būtų pasiekta simbolinė 10 000 Eur suma. Visi kasmetinio bėgimo metu surinkti pinigai skiriami vėžiu sergančių moterų reabilitacijos programoms remti.

Jau dešimtmetį organizuojamas paramos bėgimas „Pink Run su BENU“, raginantis atkreipti dėmesį į krūties vėžio profilaktiką ir remiantis sergančių moterų reabilitacijos programas, kasmet pritraukia vis daugiau dalyvių ir surenka vis daugiau paramos: kažkada pradėję nuo 400 bėgikų, šiemet spalio pradžioje vykusio renginio metu Kauną užliejo jau beveik 2000 rožine spalva vilkinčių ir tokiu būdu paramą sergančiosioms bei jų šeimoms išreiškiančių bėgimo entuziastų banga. Buvo pasiektas ir didžiausios surinktos paramos rekordas: iš viso bėgimo dalyviai suaukojo 8 321 eurų. 

„Išgirdę, kad ambicingas tikslas ranka pasiekiamas ir iki jo liko tiek nedaug, nedvejodami nusprendėme prisidėti trūkstama suma ir padėti vienam jautriausių bėgimo renginių Lietuvoje – „Pink Run“ – pasiekti užsibrėžtą dešimties tūkstančių eurų sumą, – sako nekilnojamo turto objektų valdymo bendrovės AB „Agathum“ direktorius Algirdas Pukis. – Nuo pat įsikūrimo prisidedame prie įvairių kilnių akcijų ir paramos projektų. Tikriausiai nebuvo metų, kad labdarai nebūtume skyrę bent 10 % savo uždarbio. Mūsų nuomone, tam, kad galėtų remti kitus, verslui visai nereikia laukti ilgų metų ar sukaupti didelių sumų – kuo anksčiau imatės paramos, tuo didesnę įtaką ji turi visuomenei ir tuo efektyviau ją galima panaudoti.

O labiausiai ačiū bėgikams, kurie prisidėjo prie šio renginio ne tik finansiškai, bet ir nudažydami Kauno gatves rožine spalva: buvo išties įspūdinga diena! Didžiausios sėkmės organizatorių komandai auginant šį paramos bėgimą, o svarbiausia: stiprybės tiems, kas susiduria su šia liga tiesiogiai ar per artimuosius“. 

„Pink Run su BENU“ renginio dalyvių ir verslo suaukoti pinigai skiriami dviem Kaune veikiančioms organizacijoms: onkologinėmis ligomis sergančių moterų draugijai „Eivena“ ir krūties vėžiu sergančių moterų organizacijai „Alma“. Organizacijų rūpesčiu už gautas lėšas vėžiu sergančioms moterims yra dovanojami kelialapiai į reabilitacines programas sanatorijose.


© 2024 Agathum™. Visos teisės saugomos