HomeSlapukų politika

Slapukų politika

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies).

Duomenų valdytojas, atsakingas už jūsų asmens duomenų tvarkymą, yra AB „Agathum“, juridinio asmens kodas 302762212, registracijos adresas Kanto g. 25, LT-44296 Kaunas, Lietuva, el. p. info@agathum.com

Šioje slapukų politikoje paaiškinama kas yra slapukai, kam jie naudojami, kokią informaciją renkame naudodami slapukus ir ką darome su gauta informacija apie jūsų apsilankymą šioje svetainėje. 

Slapukai – tai nedidelės apimties informacijos elementai, kurie siunčiami į jūsų įrenginį iš internetinės svetainės ir saugomi jūsų kompiuteryje tam, kad būtų lengviau naudotis mūsų internetine svetaine, o jos turinys būtų pritaikytas prie jūsų poreikių. 

Mūsų internetiniame puslapyje gali būti naudojami kelių tipų slapukai: 

  • techniniai slapukai, reikalingi lengvam internetinio puslapio naudojimui, padedantys automatiškai prisitaikyti prie jūsų poreikių;
  • funkciniai slapukai, skirti puslapio naudojimosi efektyvumui užtikrinti;
  • analitiniai slapukai, padedantys fiksuoti svetainės lankomumo duomenis, generuoti statistinę informaciją ir pagal tai optimizuoti internetinio puslapio darbą.
  • komerciniai slapukai, naudojami talpinant mūsų įmonės reklamas kituose internetiniuose puslapiuose.

Kiekvieną kartą apsilankę mūsų internetinėje svetainėje, galite sutikti arba atsisakyti naudotis slapukais. Pastaruoju atveju mes negalime užtikrinti internetinės svetainės naršymo kokybės. 

Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau galite pakeisti savo internetinės naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami. Perspėjame, kad tokiu atveju mūsų internetinės svetainės veikimas gali sulėtėti bei kai kurios funkcijos neveikti. Tuo atveju, kai naršote mūsų internetinėje svetainėje ir jūsų nustatymai priima slapukus, tai laikoma sutikimu naudoti slapukus šioje internetinėje svetainėje.

Informuojame, kad slapukais nėra kaupiami jokie asmeniniai kliento duomenys.

Mūsų internetinėje svetainėje yra įdiegti socialinių tinklų „Facebook“, „Instagram“ ir „LinkedIn“ įskiepiai, leidžiantys lankytojams lengvai pasiekti mūsų bendrovės paskyras šiuose socialiniuose tinkluose. 

Mūsų svetainėje esančios šių soc. tinklų ikonos sukuria tiesioginį ryšį su „Facebook“, „Instagram“ ir „LinkedIn“ serveriais. Daugiau informacijos, kaip šie soc. tinklai renka ir naudoja vartotojų duomenis, skaitykite „Facebook“, „Instagram“ ir „LinkedIn“ privatumo politikos aprašuose.

© 2024 Agathum™. Visos teisės saugomos